GF Bankas Medlizingas

gydymas issimoketinai medlizingas

Yra tokios profesijos kaip gyvenimo būdo vadovas, asmeninis treneris. Jei kurčiau naują – ji vadintųsi ASMENINIS KRITIKAS. Randu trūkumų savyje ryte, po to – vakare, ir taip jau… nebeatsimenu, kiek metų. Atrodo, jau nebesu vaikas ar paauglys, bet nuo mokyklos suolo atsimenu, kad mane kankino kreivi ir negražūs dantys. Nepatiko jie man šeštoje klasėje, nepatinka ir dabar.

Niekad nevėlu pasirūpinti savo sveikata. GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO paslauga leis įsigyti medicinos paslaugas (tyrimus, gydytojų konsultacijas ir gydymą, odontologo, plastinės ir estetinės chirurgijos paslaugas ir pan.), sveikatinimo paslaugas (gydymą sanatorijoje, sveikatinimo procedūras ir pan.) ir medicinines prekes (ortopedines priemones, optikos prekes ir kt.).

Džiaukis puikia sveikata ar patobulinta išvaizda jau šiandien!

Nuo šiol puikiai sveikatai sąlygas diktuoji Tu pats. Įvairioms medicinos paslaugos bei priemonėms gali pasiskolinti iki 25 000 eurų sumą, o pirmąją įmoką atidėti net 3 mėnesiams.

Šia paslauga gali pasinaudoti viename plačiausių mūsų partnerių tinklų, tad teiraukis GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO Tau patogioje vietoje jau šiandien.

Skaičiuoklė

MEDLIZINGAS TAU PRAVERS:

  • procesas paprastas ir patogus;
  • pasiskolinti gali iki 25 000 eur;
  • pasiskolinti gali 7 metų laikotarpiui;
  • gali naudotis medicinos, sveikatinimo ir grožio paslaugoms;
  • pirmą įmoką galime atidėti net iki 3 mėn.

Daugiau informacijos:

https://www.gfbankas.lt/lizingas/medlizingas/

Scroll to Top