Grąžinimas

Prekių grąžinimo taisyklės

Jeigu klientui pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, suteikiama galimybė per 14 (keturiolika) dienų pakeisti ją kita, analogiška preke arba grąžinti.

Grąžinamos prekės turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti kartu su preke). Jeigu prekė nėra tinkamai sukomplektuota ir supakuota, pardavėjas turi teisę grąžinamos prekės nepriimti. Grąžinant prekes klientas turi pridėti pirkimo dokumentus. Taip pat būtina užpildyti ir pasirašyti pardavėjo pateiktą prekės grąžinimo formą.

Prekės negali būti grąžinamos jeigu jos buvo panaudotos, sugadintos ir / arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Pirkėjas neturi teisės grąžinti:

  • vaistinių preparatų;
  • kokybiškų maisto produktų, įskaitant maisto papildus;
  • kokybiškų prekių, kuriomis pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė pakuotę ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą;
  • ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);
  • kitų prekių, kurių pardavėjas turi teisę nepriimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Pinigus už grąžintas prekes pardavėjas grąžina pirkėjui ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių grąžinimo dienos, pervedant pinigus į pirkėjo sąskaitą, nurodytą grąžinimo dokumentuose.

Prekių grąžinimo forma

Įrašykite prekes kurias norite grąžinti. Atskirti kabletaškiais (;). Gali būti nuorodos į prekę (-es)
Paspauskite, kad įkeltumėte nuotrauka Daugiausiai 3 nuotraukos

Kontaktai

Nurodykite banko sąskaitą į kurią turėtume pervesti grąžinamą pinigų sumą.
Scroll to Top