Estetinis plombavimas ir protezavimas

Dantų laminatės, estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas ir protezavimas

Estetinė odontologija, kurios dalis yra estetinis dantų plombavimas, yra viena iš svarbiausių odontologijos šakų. Ji apima įvairius dantų ir burnos gydymo būdus, skirtus pagerinti dantų ir šypsenos estetiką. Ši šaka taip pat nagrinėja ir dantų funkcijos atkūrimą, kuo labiau stengdamasi atkurti prarastą natūralumą. Tai nėra tik apie kosmetiką. Tai apima ne tik dantų atstatymą, bet ir paciento gerovės ir pasitikėjimo savimi didinimą. Pridėtinė vertė yra ta, kad estetinė odontologija, teisingai atliekama, gali pagerinti paciento gyvenimo kokybę.
Estetinis dantų plombavimas šiuolaikinėmis medžiagomis suteikia galimybę visiškai atstatyti danties formą, spalvą, audinį užtikrinant ilgalaikį rezultatą. Ši procedūra yra ypatingai svarbi tiems pacientams, kuriems dantys yra pažeisti karieso, pakeitę spalvą, nuskilę ar nudilę. Šis metodas taip pat naudojamas tarp dantų esančių tarpų panaikinimui, dantų padėties išlyginimui, siekiant grąžinti paciento šypseną į normalią būklę.
Svarbiausia yra tai, kad restauruoto danties estetika ir funkcijos beveik nesiskiria nuo sveikų dantų estetikos bei funkcijų. Tai reiškia, kad po plombavimo dantys atrodo ir jaučiasi kaip natūralūs dantys. Pacientai dažnai pastebi, kad jie vėl gali valgyti ir kalbėti be diskomforto, kas didina jų gyvenimo kokybę.
Taip pat galimą taikyti atstatymą dantų laminatėmis, kuris suteikia ilgaamžiškesnį rezultatą. Šis procesas yra gana sudėtingas, reikalauja aukšto lygio profesionalumo ir tikslios technikos, bet rezultatai dažnai viršija pacientų lūkesčius.
Dantų laminatės – iš stiklo keramikos gaminamos labai plonos dantų spalvos plokštelės. Atliekant protezavimą, jos tvirtinamos ant dantų prie minimaliai nušlifuoto dantų (paprastai – priekinių) paviršiaus. Keramikinės dantų laminatės gali būti naudojamos tiek sprendžiant su pakitusia dantų spalva, nudilimu ar nuskilimu susijusias problemas, tiek siekiant paslėpti plombas ar neestetiškai atrodančius tarpus tarp dantų. Ši technika leidžia pacientams grįžti prie normalaus gyvenimo be jokių apribojimų.
Estetinis dantų gydymas ne tik padeda pagerinti dantų išvaizdą, bet ir didina paciento savivertę. Svarbiausia, estetinė odontologija padeda pacientams vėl jaustis patogiai ir laimingai šypsantis, mokantis ir bendraujant su kitais.

Kainos
Estetinis danties plombavimas
120-170 €
Keramikos laminatė
450 €

Registruokitės šiandien

+370 37 380942

Scroll to Top