-13%

GC MI Paste Plus dantų kremas

17.50 20.00 

GC MI Paste Plus – remineralizuojantis becukris dantų kremas vietiniam naudojimui, kurio sudėtyje yra biologiškai aktyvaus kalcio ir fosfatų. Sudėtyje yra Fluoro (900ppmF).

Prekės kodas: GC_MI_Paste_Plus Kategorija: Žyma:
RecaldentTM gaunamas iš pieno baltymo kazeino. Nuo seno žinoma, kad pienas ir jo produktai saugo ir stiprina dantis. Pastaruoju metu atlikti tyrimai parodė, kad šią pieno savybę iš dalies suteikia kazeino baltymai, kitaip vadinami kazeinfosfopeptidai, kurie kalcio ir fosfato jonus išsaugo nekristalinėje kalcio fosfato formoje. Ši RecaldentTM formulė puikiai padeda įsisavinti šiuos jonus ir uždaryti dentino kanalėlius. Būtent atviri kanalėliai ir gali būti jautrių dantų priežastis.
Pirmasis produktas profesionaliam naudojimui, sukurtas pagal RecaldentTM technologiją, yra GC MI Paste Plus dantų kremas. Šis produktas taip pat ženkliai pagerins burnos ertmės būklę, esant bet kokiam mineralų pusiausvyros sutrikimui.
Privalumai:
  • Recaldent formulė padeda atstatyti mineralų pusiausvyrą burnos ertmėje.
  • Puikiai apsaugo dantis ir apsinuoginusias dantų šaknis.
  • Padeda neutralizuoti rūgštis.
  • Kremas gaminamas įvairių skonių. Suteikia dantims švaros pojūtį.
Indikacijos:
  • Kremas skiriamas pacientams, kuriems reikia atstatyti mineralų balansą burnos ertmėje, ypatingai tiems, kurie skundžiasi sausa burna (kserostomija) arba tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali tinkamai prižiūrėti dantų.
  • Kremas padeda atstatyti normalią burnos ertmės būklę po dantų balinimo procedūrų, profesionalios higienos, danties šaknies kanalų gydymo. Taip pat kremas tinka dantų jautrumui sumažinti
  • Tyrimai parodė,  kad naudojant RecaldentTM , matinės baltos dantų dėmės gali išnykti, o dantys vėl įgys natūralų skaidrumą.
Kaip naudoti:
Užtepus GC MI Paste Plus dantų kremas ant dantų, jis pradeda veikti nedelsiant, per 2-5 minutes. Kremas naudojamas vieną kartą per dieną. Išsivalius dantis, juos ir dantenas aptepti GC dantų  kremu ir 2-5 minutes saugoti nuo kontakto su seilėmis. Pusvalandį nevalgyti ir negerti. Dantų paviršius tampa itin glotnus.

 

Pakuotė: tūbelėje 35 ml.
Sudėtyje yra Fluoro (900ppm)

Svoris 0.04 kg
Kiekis

35 ml.

Skonis

Mėtų, Vaisių, Braškių, Melionų, Vanilės

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “GC MI Paste Plus dantų kremas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Scroll to Top