Dantų implantai

Dantų implantai Kaune

Dantų implantai

Dantų implantai Kaune – tai moderni ir efektyvi procedūra, skirta atkurti prarastus dantis. Implantai, dažniausiai gaminami iš biologiniu požiūriu inertaus titano, kurį žmogaus organizmas puikiai priima, nesukelia alerginių reakcijų. Po 4-6 mėnesių nuo įsriegimo, implantas stabiliai įauga į kaulą, suteikdamas tvirtą atramą danties vainikėliui.

Dantų implantai Kaune

Dantų implantai gali būti įsriegiami bet kokio amžiaus pacientams, svarbu, kad žandikaulis būtų visiškai susiformavęs, kas įprastai būna nuo 18 metų. Prieš procedūrą būtina įvertinti paciento sveikatos būklę, kad būtų išvengta bet kokių komplikacijų, galinčių turėti įtakos procedūros rezultatams.

Privalumai

Dantų implantai suteikia keletą svarbių privalumų:

  • Estetika: Implantai protezuojmi natūralios danties spalvos ir formos vainikėliu, suteikiant estetiška ir patrauklų rezultatą.
  • Funkcionalumas: Gali būti naudojami atstatyti vieno danties, dviejų ar daugiau dantų, o net ir visų dantų praradimo atveju.
  • Ilgalaikis sprendimas: Teisingai prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

Dantų implantų taikymo galimybės

  1. Netekus vieno danties: Dantų implantas protezuojmas natūralios spalvos vainikėliu.
  2. Netekus kelių dantų: Įsriegiami keli implantai, ant kurių tvirtinamas tiltas.
  3. Netekus visų dantų: Visiškai netekus dantų, implantuojama 4-8 implantai, kurie veikia kaip pagrindas visapusiškai atkurtai dantų eilei. Tai suteikia galimybę pacientui turėti fiksuotą arba išimamą protezą, kuris yra tvirtai pritvirtintas prie implantų. Šis metodas yra revoliucinis, nes leidžia atkurti visą dantų eilę be poreikio implantuoti kiekvieną dantį atskirai, taip sumažinant procedūros sudėtingumą ir pacientui teikiamą diskomfortą.

Kodėl verta rinktis dantų implantai Kaune?

Renkantis dantų implantus, galima tikėtis aukščiausio lygio paslaugų ir rezultatų. Čia dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojantys pažangiausias technologijas dantų implantų srityje. Be to, Kaune esančios klinikos siūlo platų paslaugų spektrą, pradedant nuo išsamios konsultacijos ir baigiant kompleksines dantų atkūrimo procedūras. Dantų implantai gali būti kompensuojami ligonių kasų.

Šiandien dantų implantacija yra vienas iš populiariausių ir labiausiai pageidaujamų būdų atkurti prarastus dantis. Dėl savo ilgaamžiškumo, dantų implantai laikomi vienu iš geriausių investicijų į asmeninę sveikatą ir grožį. Kviečiame susisiekti su mūsų klinika Kaune, kad sužinotumėte, kaip dantų implantai gali pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.

Implantacija ir augmentacija
Danties implantacija
570 €
Lateralinė augmentacija
300-500 €
Atvira sinuso dugno pakėlimo operacija
700 €
Gijimo galvutė
60 €
Protezai ant implantų
Cirkonio oksido vainikėlis
400 €
Cirkonio oksido keramikos vainikėlis
500 €
Bemetalės keramikos vainikėlis
500 €
Laikinas vainikėlis
150 €
All on 4/6 protezai
Cirkonio oksido protezas su titanine sija
4500 €
Cirkonio oksido protezas
3500 €
Hibridinis dantų protezas su BioHPP karkasu
2500 €
Išimami protezai
Dantų plokštelė ant lokatorių
800 €
Dantų plokštelė ant sijos
1800 €

Registruokitės šiandien

+370 37 380942
Scroll to Top