Dantų protezavimas

Dantų protezavimas Kaune

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas Kaune yra odontologijos paslauga, skirta atkurti dantų eilės defektus, prarastas sąkandžio ir kramtymo funkcijas. Žmogui sugrąžinama tai, ko jis neteko kartu su prarastais dantimis – atstatoma kramtymo funkcija, o kartu ir pasitikėjimas savimi. Tai ne tik estetikos, bet ir sveikatos klausimas, kadangi tinkamas dantų protezavimas užtikrina gerą burnos sveikatą.

Iš pradžių kiekvienam pacientui sudaromas individualus dantų protezavimo gydymo planas. Šiame plane išsamiai aptariama paciento dantų būklė, įvairūs dantų atkūrimo būdai, įvertinama gydymo trukmė, eiga ir kaina. Prireikus, atliekami papildomi rentgenologiniai ir kompiuteriniai tyrimai. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti dantų protezą, atitinkantį aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus.

Dantų protezavimas Kaune fiksuotais dantų protezais

Fiksuoti protezai, pavyzdžiui, vainikėliai, tiltai, laminatės, yra fiksuojami prie likusių dantų. Jie suteikia gerą estetinę išvaizdą ir pagerina kramtymo efektyvumą. Dėl savo stabilumo, fiksuoti protezai yra populiarus pasirinkimas tarp pacientų siekiančių ilgalaikio sprendimo.
Jeigu dantų nėra, protezavimas gali būti atliekamas ant dantų implantų

Dantų protezavimas Kaune išimamais dantų protezais

Išimami dantų protezai yra skirti pacientams, kurie neteko dantų viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje. Nors šių protezų kaina yra santykinai mažesnė, jie suteikia pakankamai gerą estetinę išvaizdą. Tačiau, reikėtų atkreipti dėmesį, kad dėl mažesnio protezų stabilumo gali greičiau nykti žandikaulio kaulas. Išimami protezai gali būti fiksuojami ant implantų, kas gerokai padidina jų stabilumą.

Kodėl verta rinktis dantų protezavimą?

Dantų protezavimas Kaune atliekamas aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie naudoja pažangiausias technologijas. Tai užtikrina, kad kiekvienas protezas būtų pritaikytas individualiai, atsižvelgiant į paciento poreikius ir pageidavimus. Be to, odontologijos klinikoje siūlomas platų paslaugų spektrą, todėl čia galite gauti visapusišką pagalbą. Taip pat dantų protezavimas gali būti kompensuojamas ligonių kasų.

Dantų protezavimo galimybės suteikia žmonėms galimybę mėgautis pilnaverte gyvenimo kokybe. Nesvarbu, ar Jums reikia fiksuoto, ar išimamo protezo, Specialistai padės jums pasirinkti geriausią sprendimą. Kviečiame apsilankyti konsultacijai, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galite atkurti savo šypseną.

Fiksuoti dantų protezai
Cirkonio oksido vainikėlis
300 €
Cirkonio oksido keramikos vainikėlis
400 €
Bemetalės keramikos vainikėlis
400 €
Bemetalės keramikos įklotas/užklotas
300 €
Plastmasinis vainikėlis
150 €
Laikinas vainikėlis
50 €
Išimami dantų protezai
Dalinė ar pilna dantų plokštelė
350 €
Elastinė dalinė dantų plokštelė
250-450 €
Lanko atraminis protezas
600 €
Laikinas išimamas dantų protezas
nuo 80 €

Registruokitės šiandien

+370 37 380942
Scroll to Top